Корейці вивчають кулінарні традиції Львівщини

Днями провідний телеканал Республіки Корея “Korean Broadcasting System” проводив на Львівщині зйомки гастрономічно-туристичної програми “Food Odyssey: Season 2-Taste of City”.

Львівська область включена до циклу фільмів про кухню та кулінарні традиції великих міст світу. Цього тижня у Львові, а також у м. Судова Вишня (Мостиський район) та с. Дмитровичі (Пустомитівський район) працювала корейська знімальна група, яка вивчала кулінарні традиції Галичини. Гості були приємно здивовані багатою культурою та неймовірною гостинністю місцевих мешканців.

“Гастрономічний потенціал Львівщини – це те, що залишає у туристів найяскравіші враження про область. Ми маємо чим здивувати і що показати, тому зараз активно працюємо над промоцією Львівщини, аби залучати все нові й нові туристичні потоки, – зазначив начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Роман Теребенець. – Знімальна група “KBS” уже відзняла подібні гастрономічні фільми у Нью-Йорку, Пекіні, Тайбеї, Тбілісі, Гонконгу, Лімі та Кіоті, тепер настав час Львівщини”.

Слід зазначити, що потужний гастрономічний проект “Food Odyssey: Season 2-Taste of City” вже довгий час з успіхом транслюється в ефірі державного каналу Республіки Корея “Korean Broadcasting System”. Телеканал запланував продовження нового сезону передачі та створення фільмів про декілька міст України, відтак перші зйомки відбулися саме на Львівщині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*