Координаційній раді представили концепцію відзначення Дня Гідності та Свободи

У вівторок, 17 листопада, на розгляд Координаційної Ради Майдану представили загальну концепцію відзначення Дня Гідності та Свободи і другої річниці початку Революції Гідності. Цьогорічні заходи, які відбудуться 21-22 листопада, проходитимуть під загальним гаслом “Вільні творять майбутнє”. Про це повідомила директор департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Галина Гречин.

За словами Галини Гречин, урочистості розпочнуться 21 листопада у День Гідності та Свободи із вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. На площі перед пам’ятником  Тарасу Шевченку відбудеться Молитовний Майдан та віче.

“У цей день на вулицях міста Львова проходитиме акція “Україна – це Європа”, – зазначила Галина Гречин. – Усі бажаючі зможуть отримати безкоштовну стрічку, як символ ідеї, що об’єднала мільйони сердець ставши поштовхом до Євромайдану”.

В рамках заходів заплановано також проведення низки конференцій,  круглий стіл “Революція Гідності: очікування та здобутки України на шляху до Європи”, панельна дискусія “730 днів – від Євромайдану до реформ” тощо.

Крім того, упродовж 21-22 листопада триватиме інтерактивна акція “Спогад та Поступ”. Акція відбуватиметься в наметі на площі навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку.

“Захід занурить відвідувачів у події дворічної давнини, навіє спогади та передасть атмосферу Майдану, – додала Галина Гречин. – В наметі діятиме “Пошта Майдану”. Бажаючі зможуть написати лист воїну, що на даний час перебуває в зоні ведення бойових дій. Також на великому екрані транслюватимуть документальні фільми, а вулицями центральної частини Львова пересуватиметься автопробіг, що складатиметься з учасників “Автомайдану”.

У неділю, 22 листопада, на проспекті Свободи відбудеться мистецька акція “Художник на Майдані: минуле і сьогодення”. О 18:00 в Музеї визвольної боротьби на підтримку українських воїнів розпочнеться благодійної вистава “Кордон”.

Представлення концепції відзначення Дня Гідності та Свободи і другої річниці початку Революції Гідності відбулося за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови ЛОР Петра Колодія.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*