Концерт учнів фортепіанного відділу

T2t_XN_UF3Y (1)Сьогодні, 22 березня 2017 року в Турківській дитячій музичній школі відбувся концерт для батьків учнів фортепіанного відділу викладачів Білинської Т.С. та Бринь М.В.

В концерті прозвучали твори: Й.Брамса «Угорський танець» у виконанні учениці ІІІ класу Гут Евеліни, Г.Вольфарт «Алегрето» виконала  Тисовська Оксана, учениця II класу, учень VII класу Рогач Іван виконав  «Польку» Г.Классена,  твір М.Кармінського «Гумореска» виконав учень ІV класу Яворський Андрій та багато інших  творів відомих композиторів прозвучало у виконані учнів фортепіанного відділу у концерті для батьків.

Концерт пройшов в теплій і дружній атмосфері. Всі учасники концерту продемонстрували високий професійний рівень, сценічну культуру, за що отримали щирі,  доброзичливі оплески від батьків та присутніх в залі глядачів.

Прекрасна музика у виконанні юних музикантів, нікого не  залишила байдужим.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*