Концепції реформування місцевого самоврядування

23 квітня під головуванням голови Турківської районної державної адміністрації Володимира Гребенюка відбулася нарада з заступниками голови районної державної адміністрації з питань реалізації в районі завдань Президента України з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

У нараді взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації та члени робочої групи з питань обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Під час наради Володимир Гребенюк поінформував присутніх про необхідність проведення реформи місцевого самоврядування, а також розглянуто питання про проект Концепції реформування місцевого самоврядування; зміни у земельному законодавстві, готовність до проведення перепису населення.

Саме на розв’язання проблем, пов’язаних з функціонуванням органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади спрямований проект Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, в якому визначені:

– шляхи і способи розв’язання проблеми;
– принципи реформування;
– завдання реформи.

Проектом передбачено, що реалізація Концепції буде здійснюється двома етапами:перший підготовчий етап (2013 – 2015 рр.), та другий етап впровадження (2015—2020 рр.).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*