Конкурс на участь у серії тренінгів для тренерів Базового рівня Програми «Молодіжний Працівник»

У рамках програми оголошується конкурс на участь у 5-денному тренінгу з підготовки тренерів Програми «Молодіжний працівник» (Базовий рівень) у Львові 27-31 березня 2017 року.

Мета програми: підвищити кваліфікацію молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях; налагодити ефективний діалог між державним сектором та громадянським суспільством; надати інформацію про кращі світові практики реалізації молодіжної політики.

Цільова аудиторія Програми: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, що працюють з молоддю; працівники  організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності.

З 27 лютого по 13 березня буде відкрита реєстрація для учасників Львівської області. За додатковою інформацією звертайтесь уоuthworker.ua@gmail.соm

На період навчання учасники забезпечуються харчуванням, місцем проживанням, а також компенсується вартість проїзду. Після успішного проходження навчання та самостійного проведення Базового тренінгу за супроводом тренера-ментора, учасники отримають свідоцтво державного зразка випускника Тренінгу для тренерів Програми «Молодіжний працівник».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*