Компанія PricewaterhouseCoopers відкриє на Львівщині офіс на 350 робочих місць

Сьогодні, 1 листопада, відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з керуючим партнером консалтингової компанії PwC в Україні Річардом Поллардом. Відтак, представники компанії запрезентували наміри відкрити Центр надання послуг у Львові.

PwC розширить свою присутність в Україні, відкривши на початку 2018 року Центр надання послуг у Львові. Центр буде виконувати широкий спектр професійних послуг для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC у  Центральній та Східній Європі, а також прийме на роботу не менше 350 співробітників – згодом кількість робочих місць планують збільшити.

“Відкриття Центру надання послуг у Львові є ключовим елементом нашої стратегії розвитку не тільки в Україні, але і в Центральній та Східній Європі. Місце було обрано після детального аналізу. Львів виправдав  всі наші очікування: доступ до високоосвічених місцевих талантів, зручне розташування, відкрите ділове середовище, значні можливості для інновацій, не кажучи вже про зростаючу роль України в регіональному бізнес-співтоваристві”, – наголосив Річард Поллард.

У відповідь очільник області Олег Синютка зазначив: “Львівщина – лідер за результатами проведення ЗНО-2017. Окрім того, Львів представлений як один із центрів IT-бізнесу і це одна із стратегій Львівщини, що відкриває великі перспективи”.

Львівський Центр надання послуг стане третім таким центром, який PwC заснував в Центрально-Східній Європі. PwC також консультує компанії з усього світу щодо вибору оптимальних місць розташування та реалізації процесу створення  центрів спільного обслуговування.

Набір співробітників для центру почнеться одразу ж після оголошення про відкриття. PwC у Львові забезпечить відмінні умови роботи, а також унікальні освітні та кар’єрні можливості для молодих талантів з усієї країни.

“Надзвичайно важливим є те, що Львівщина у конкурентній боротьбі за інвестора перемогла п’ять країн сусідів і відкриття цього офісу саме на Львівщині стане ще одним потужним аргументом для ілюстрації того, що вести бізнес на Львівщині подекуди комфортніше та перспективніше ніж навіть в сусідніх країнах” – зазначив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Довідково: 

PricewaterhouseCoopers – міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Компанія існує більш ніж 160 років та входить до «великої четвірки» аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі базується в Лондоні. PwС активно працює в Україні з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс в Києві і представництва у Львові і Дніпрі, в яких працюють понад 400 осіб. Мережа фірм PwC, до якої входить PwC Україна, працює в 157 країнах, де близько 223 000 фахівців надають аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості. Роботу експертів PwC в Україні спрямовано на надання конструктивних і дієвих консультацій: узагальнюючи світовий і український досвід, надання практичних рекомендацій для бізнесу.

PwC активно працює в Центральній та Східній Європі протягом останніх 25 років. PwC Центральна та Східна Європа (PwC CEE) – це мережа фірм, що складаються з окремих юридичних осіб відповідно до місцевих законів та правил. Ми працюємо, щоб допомогти нашим клієнтам на місцевих ринках стати більш успішними та конкурентоспроможними на глобальному рівні. Сьогодніу нас більше 9 500 працівників, в тому числі 275 партнерів, що працюють у 56 офісах у 29 країнах регіону.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*