Компанія Jabil розглядає можливість відкриття центру надання дистанційних послуг у Львові

Сьогодні, 25 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з керівництвом  американської компанії Jabil, яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Компанія приймає рішення відкриття центру надання дистанційних послуг у Львові, що, у свою чергу, дасть можливість залучити більш кваліфіковані кадри, надасть робочі місця фахівцям в сфері ІТ та логістики.

Очільник Львівщини Олег Синютка запевнив керівництво компанії у тому, що Львівщина саме той регіон, де вони зможуть залучити необхідну кількість фахівців в потрібних галузях та повідомив про готовність співпраці закладів освіти з метою коригування  навчальних планів для потреб компанії.

Відтак, сторони обговорили можливість реалізації інвестиційного проекту з відкриття центру надання дистанційних послуг у Львові.

За результатами зустрічі представники компанії подякували очільнику області за прийом та поінформували, що станом на сьогодні, Jabil розглядає шляхи підсилення своїх можливостей у сфері ІТ, обслуговування потреб лінії поставок та закупівель, а також у забезпеченні  фінансових процесів.

Також на зустрічі були присутні заступник голови облдержадміністрації — Роман Филипів та начальник управління інвестиційної політики — Роман Матис.

Компанію Jabil представляли: віце-президент – БхаскарРамачандра, старший ІТ-директор з архітектури –  ЧейзКрістенсен, виконавчий віце-президент – Гарі Кентрел, старший ІТ директор з інфраструктури  – ДжимФітзгіббонс, ІТ-директори з цифрових послуг – ДжітендраКхаре та РавіРавішанкар, ІТ-менеджер – Олег Квас, а також представники компанії PricewaterhouseCoopers (PwC), що супроводжує окремі аспекти діяльності Jabilв Україні та у світі: Дмитро Донець – партнер PwCLegalУкраїна, Керівник практики вирішення спорів, Олексій Катасонов –партнер PwCLegalУкраїна, Керівник практики корпоративного права та M&A, а також Марія Волковська – менеджер практики бізнес консалтингу PwCУкраїна.

Довідково:

JabilCircuit  — американська компанія, заснована в 1966 році Вільямом Моріном і Джеймсом Голденом в місті Детройт.   Компанія надає послуги з виробництва електроніки: розробляє і виготовляє електричні монтажні плати для найбільших OEMs в широкому колі галузей, зокрема у виробництві автомобілів, ЕОМ, споживчих товарів, мережевого обладнання, периферійних пристроїв, медичній галузі та сфері телекомунікацій. Штаб-квартира Jabil знаходиться в місті Сент-Пітерсбург(Флорида). Компанія має 90 заводів у 23 країнах світу, зокрема присутні і в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*