Компанія Фуджікура відкриє підприємство на Львівщині уже у листопаді

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка провів виїзну виробничу нараду щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва заводу компанії Фуджікура та оглянув виробничі приміщення підприємства.

“Інвестори бояться вкладати гроші в Україну, – сказав Олег Синютка, звертаючись до присутніх на нараді. – А Фуджікура відкриває у нас підприємство незважаючи на те, що Україна веде війну. Не потрібно говорити, наскільки це важливо для Львівщини і України загалом. Нам необхідно зробити усе для того, щоб Фуджікура залишилася у нашому регіоні надовго. Тому потрібно допомогти підприємству врегулювати усі проблемні питання”.

Крім того, керівник області пообіцяв представникам Фуджікури, що за необхідності, він готовий особисто сприяти у вирішенні проблем як на місцевому, так і на загальнонаціональному рівні.

За словами представника компанії Оксани Лашманової, труднощі можуть виникнути з розмитненням обладнання та компонентів, транспортним сполученням, організацією додаткових маршрутів та автобусної зупинки, зміною цільового призначення земельної ділянки, на якій збудовано цехи та оподаткуванням.

Довідка:

Завод розташовано у межах населеного пункту Рясне-Руська, Яворівського району. Будівельно-експлуатаційні роботи перебувають на завершальній стадії. Загальна площа території підприємства становить 11,5 тис кв м. Відкриття заводу заплановано на листопад 2015 року. Роботу розпочнуть 300 працівників. На даний момент працевлаштовано 200 осіб, які завершують навчання та стажування у Румунії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*