Компанія «Дунапак-Україна» розглядає Львівщину як пріоритетну територію для майбутніх інвестицій

IMG_3090-1 Сьогодні, 2 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з керівництвом компанії «Дунапак-Україна».

Варто відзначити, що компанія «Дунапак-Україна» вже присутня у Львівській області, виробничі потужності є в м. Ходорові, де до роботи залучено 78 працівників.

Під час зустрічі гості висловили зацікавлення потенціалом і об’ємом ринку,  а також для них важливий адміністративний фундамент та підтримка місцевої влади, оскільки компанії «Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині новий сучасний комплекс із виготовлення гофрокартонного упакування вартістю 35-40 млн. євро.

Своєю чергою, Віктор Шемчук запевнив інвесторів у повному сприянні та  наголосив на тому, що Львівщина впевнено займає перше місце серед регіонів України за відкритістю влади, сприятливістю інвестиційного клімату.

Також під час зустрічі голова ОДА ознайомив гостей з можливостями, які надає законодавство України для інвесторів, що створюють робочі місця у відповідних галузях, а також з концепцією створення індустріальних парків на Львівщині.

За словами генерального директора Prinzhorn Holding з питань пакувальної тари Александра Енценберга, оскільки компанія «Дунапак» вже присутня на Україні, і на Львіщині зокрема, прекрасно  розуміє специфіку ведення бізнесу в цьому регіоні.

«За останні роки ми спостерігаємо значне покращення інвестиційного клімату в області, і в тому числі ситуації щодо адміністрування податків, видачі дозволів. Тому ми готові розглядати Львівщину як пріоритетну територію для майбутніх інвестицій», – сказав А. Енценберг.

Віктор Шемчук наголосив, що Львівська обласна державна адміністрації завжди сприяє інветорам, які готові створювати нові робочі місця та запропонував розглянути можливість організувати компанію з утилізації паперових відходів та створення паперової тари для мереж супермаркетів, і тим самим долучитись до тематики екологічного виробництва.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*