Компанії зі Сходу презентують свою діяльність на бізнес-виставці “Схід-Експо-2018”

У межах Міжнародного економічного форуму відбудеться бізнес-виставка «Схід-Експо 2018».

Бізнес-виставка «Схід-Експо 2018» відбуватиметься упродовж 1-2 листопалана стадіоні «Арена -Львів», що на вул. Стрийській, 199.

«У межах Міжнародного економічного форуму, який триватиме упродовж 1-2 листопада, відбудеться виставка «Схід-Експо 2018». Ми плануємо залучити 80-100 підприємтсв з Луганської  та Донецької областей. Ми хочемо, щоб підприємства Заходу знайшли кооперацію із підприємствами зі Сходу країни», – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Відтак, підприємства зі Сходу матимуть можливість презентувати власну діяльність, яку поєднають з можливістю проведення ділових переговорів пошуку партнерів та клієнтів з Заходу України, Польщі та інших країн ЄС, і встановлення нових ділових та комерційних відносин.

Крім того, підприємці та гості зможуть відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Львівської, Донецької та Луганської областей.

Вхід вільний.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*