Компанії Львівщини запрошують взяти участь у торговій місії до Китаю

З 3 по 9 листопада 2018 року відбудеться офіційний і діловий візит представників міністерств, відомств, місцевих органів влади та бізнесу України на виставку імпортерів в Китай China International Import Expo, яка відбудеться з 5 по 10 листопада цього року в м. Шанхай та до міста Пекін для участі в українсько-китайському бізнес форумі.

Сектор з просування експорту Львівської обласної державної адміністрації запрошує компанії Львівщини взяти участь у торговій місії до Китаю, яка відбудеться з 5 по 10 листопада 2018 року.

Зазначимо, China International Import Expo – це головна виставкова подія Китаю в 2018 році.

Захід задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіиьпіием, приймає захід Міністерство комерції КПР та Уряд м. Шанхай, підтримку надають Світова організація торгівлі та Організація промислового розвитку при ООН.

Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, та зміцнення співпраці між іноземним і китайськім бізнесом. Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 230 тис. кв.м.

Україна братиме участь в роботі виставки національним і комерційними стендами  на  загальній площі в майже 500 кв. м. Учасниками від України стали понад 100 організацій та компаній.

У програмі:

  • зустрічі в форматі B2B;
  • участь в українсько-китайському бізнес-форумі;
  • участь у міжнародній багатогалузевій виставці China International Import Expo;

Довідково:

Участь у програмі торгової місії для українських компаній безкоштовна. Учасники самостійно покривають дорожні витрати та витрати по перебуванню в Італії.

Запрошуємо Вас долучитись до делегації Львівщини та отримати практичний результат від зустрічі з бізнесом Китаю.

Контактна особа:  Христина Каліш – тел.: (032)261-27-13, e-mail: loda.export@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*