Колядки і віншування: Волонтерський вертеп привітав працівників Львівської ОДА з Різдвом

Сьогодні, 9 січня, під час апаратної наради волонтерський вертеп привітав з Різдвяними святами працівників Львівської облдержадміністрації.

Учасники вертепу – царі, янголи, чорти виконали міні-імпровізацію сучасних подій в Україні та привітали присутніх колядками і віншуваннями, бажаючи кожному довгих літ щасливого життя.

Голова Львівської ОДА подякував акторам вертепу за різдвяне привітання і волонтерську допомогу українським бійцям.

“Я вам дуже дякую, що ви не зачерствіли і продовжуєте цю справу, тому що бійцям, до яких ви їдете дуже потрібно знати, що тут за тисячу кілометрів, не просто люди живуть, співають колядки і тішаться, а що ми живемо тим  життям, яким і вони. Тому кожного разу, коли ви є на фронті можете  сказати, що тут ми стараємось зробити все, щоби люди розуміли, що це  недаремно, щоб  були впевнені, що ворога ми сюди не впустимо і щоб вірили,  що настане час, коли синьо-жовтий прапор підніметься і над Ізварене, Луганськом, Донецьком, в Севастополі та Сімферополі”, – наголосив Олег Синютка.

Зазначимо, що вже 11 січня волонтерський вертеп вирушить на Схід дарувати різдвяний настрій захисникам України.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*