Колективи з Дрогобиччини  презентували: «Мистецькі барви Франкового краю»  в рамках ІІ Етнофесту гостинності на Турківщині.

У неділю, 16 вересня, колективи з Дрогобиччини презентували: «Мистецькі барви Франкового краю» в рамках ІІ Етнофесту гостинності на Турківщині.

На концерті виступили народні колективи: народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Ясени» НД с.Ясени, зразковий ансамбль танцю «Веселка» НД с.Нагуєвичі, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Вишиванка» НД с.Старе Слово, фольклорний ансамбль «Дорожівчанка» НД с. Дорожів, вокальний ансамбль «Підбужани» НД смт.Підбуж, народний аматорський ансамбль пісні і музики «Марічка», народний аматорський музичний гурт «Галич» РНД м.Дрогобич, дует сестер Анни та Марії Кубів, солісти Степан Химин та Марія Кахній.

На завершення концертної програми від Турківського району виступив заступник голови Турківської районної державної адміністрації Юрій Лило, який подякував за творчий дарунок та побажав подальших творчих успіхів. Від Дрогобицької районної державної адміністрації виступив заступник голови райдержадміністрації І. Мізерник, який подякував за гостинність та щирі оплески глядачів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*