КОЛЕГІЯ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Exif_JPEG_42028 липня 2016 р. в залі засідань під головуванням голови Олександра Лабецького відбулося чергове засідання Колегії Турківської райдержадміністрації з порядком денним:

1.Про виконання місцевих бюджетів району та податкових надходжень за І півріччя 2016 року.

2.Інформація про роботу управління Держпродспоживслужби у Турківському районі.

3.Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у І півріччі 2016 року.

4.Інформація про стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови обласної державної адміністрації у І півріччі 2016 року.

5.Про стан кадрової роботи в райдержадміністрації у І півріччі 2016 року.

  1. Різне: Про святкування Дня міста Турка та проведення «Свята хліба» в смт. Бориня.

Exif_JPEG_420Заслухавши та обговоривши доповіді начальника фінансового управління районної державної адміністрації В.С. Юсиповича та заступника начальника-начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ М.І Павлович «Про виконання місцевих бюджетів Турківського району та податкових надходжень за І півріччя 2016 року», Колегія райдержадміністрації зазначила, що протягом І півріччя 2016 року до зведеного бюджету загального фонду надійшло надходжень в сумі 29704,7 тис.грн., або 145,0 % від індикативних показників. До місцевого бюджету надійшло 19683,3 тис.грн., або 148,6%, до відповідного періоду минулого року ріст складає 5833,8 тис.грн. або 142%.

Найбільшу питому вагу надходжень до Зведеного бюджету  складає податок на доходи фізичних осіб (57%), або 17152,0 тис.грн.

До державного бюджету найбільшу питому вагу надходжень складає податок на доходи фізичних осіб – 4288,0 тис.грн., або 42% та податок на додану вартість  – 2133,2 тис.грн. (21%).

По єдиному соціальному внеску поступило 20296,0 тис.грн.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року до бюджету поступило податкових та неподаткових платежів  більше на 4952,2 тис. грн., що складає 143,8 відсотка.

Виконано план поступлення доходів по всіх бюджетах, крім Боберківської (80,0), Верхненської (89,2), Верхньояблунської (91,6%), Головеської (86,2%), Верхньогусиненської (89,6%), Кривківської (85,4%), Присліпської (97,1%), Шандровецької (95,3%), Верхньовисоцької(98,2%) сільських рад.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Турківському районі Зубрицького В.І. «Про роботу управління Держпродспоживслужби у Турківському районі», Колегія зазначила, що новоутворене управління займається питаннями ветеринарії і безпечності харчових продуктів та здійснює нагляд за дотриманням санітарного законодавства. В управлінні створено два відділи: «Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарії» – шість штатних одиниць і «Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства» – шість штатних одиниць.

Працівниками управління Держпродспоживслужби у Турківському районі за період квітня-липня 2016 р. здійснено ряд заходів, а саме: проводиться опрацювання інформацій щодо скерованих запитів по питаннях полігону твердих побутових відходів (ТПВ), об’єктів водопостачання, дитячих дошкільних навчальних закладів, закладів освіти, лікувальних та дитячих оздоровчих закладів на території Турківського району та м.Турки; опрацьовано та оновлено дислокацію об’єктів нагляду; погоджено примірні двотижневі меню на літньо-осінній період поточного року з урахуванням норм калорійності та оздоровчого періоду для дошкільних навчальних закладів; проведено семінарське заняття з керівниками дошкільних навчальних закладів щодо затвердження та впровадження в дію затвердженого Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.

 

Заслухавши інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Бойка М.І. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Турківській районній державній адміністрації за І півріччя 2016 року», Колегія зазначила, що протягом І півріччя 2016 року до райдержадміністрації загалом надійшло 501 звернення громадян. З них: 236 – з Урядової гарячої лінії, 61 «Гаряча лінія ЛОДА» (за номером телефону 112),  4 – з Львівської обласної державної адміністрації, 5 – від депутатів (з них: 4 – народних депутатів України, 1- від депутата районної ради)132 звернення – від мешканців району, 26 – звернень отримано від громадян на особистих прийомах та 37 звернень – на виїзних прийомах керівництвом райдержадміністрації.

 

Заслухавши інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Бойка М.І. «Про стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій за І півріччя 2016 року», Колегія зазначила, що за І півріччя 2016 року в Турківській райдержадміністрації всього прийнято на опрацювання 2761 документів, відповідно до яких інформовано вищі органи влади. З них: 501 звернення громадян, 716 клопотань з установ та організацій району, 1544 документи з вищих органів влади.

Для ефективної реалізації в районі завдань, визначених в розпорядженнях та дорученнях голови Львівської облдержадміністрації Турківською райдержадміністрацією протягом звітного періоду підготовлено 2089 документів, з них: 1900 кількість виконаних документів згідно журналів реєстрації, прийнято 141 розпорядження та 48 доручень голови районної державної адміністрації.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію провідного спеціаліста сектору роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації І.С.Кріль, Колегія зазначила, що згідно штатного розпису райдержадміністрації гранична чисельність працівників становить 110 штатних одиниць, в т.ч. по апарату – 29 од., структурних підрозділів – 81 од., із них 102 посади державних службовців, 4 од. – службовці, 4 од. – обслуговуючий персонал.

Станом на 28 липня 2016 року у райдержадміністрації фактично працює 92 державні службовці, в т.ч. у апараті – 20 державних службовців.

3 посади є вакантними. 1 – в апараті (першого заступника голови райдержадміністрації), 2 – в структурних підрозділах (державного реєстратора служби державних реєстраторів та спеціаліста сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури).

У І півріччі призначено на посади державних службовців 5 осіб, з них: 1- за погодженням із Львівською ОДА, 1 – військовослужбовця, звільненого у запас (демобілізованого), який був призваний на військову службу під час мобілізації, на особливий період, 3- за переведенням. Звільнено 1 особу за власним бажанням.

1 працівника притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

З інформацією про проведення 7 серпня Дня міста Турка виступив секретар виконкому Турківської міської ради В.І.Беседін, а про проведення 12-14 серпня «Свята хліба» в смт. Бориня– Боринський селищний голова І.Є.Яворський.

З усіх розглянутих питань Колегія райдержадміністрації прийняла відповідні рішення, на основі яких будуть дані доручення голови райдержадміністрації по їх реалізації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*