Книжкова толока у Миколаєві збирає відомих письменників

Сьогодні, 2 березня, у Миколаєві розпочалася XІІI щорічна Книжкова толока «Світла думка. Мудре слово. Добре діло». Основним місцем проведення фестивалю став районний Палац культури.

«Будь-які мистецькі заходи, чи це толока, чи фестиваль, провокують до читання – у хорошому сенсі цього слова. Не зважаючи на розвиток технологій, паперова книга досі користується популярністю. Сподіваюся і вірю в те, що завдяки таким толокам, так буде і надалі», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

На Книжкову толоку з’їхалися близько 500 письменників та митців з усієї України, які 1 березня провели зустрічі з учнями шкіл Миколаєва та Миколаївського району.

2 березня для охочих потрапити на Толоку зі Львова з перехрестя вулиць Стрийської-Наукової щогодини з 9:00 год курсуватимуть безкоштовні автобуси до Миколаєва.

Також у межах Толоки відбудуться мистецькі виставки, майстер-класи, літературні зустрічі, столи-обговорення, читання та ярмарок-продаж книжок.

“Книжкова толока” – це традиційний літературний форум, культурно-мистецький проект, який відбувається у районному центрі з 2007 року, із книжковою виставкою видавництв, а також обговоренням головних питань навколо книги і книжкової справи, в тому числі й читання, а також зустрічі із письменниками, видавцями, митцями. Захід спрямований на популяризацію кращих здобутків вітчизняного книговидання, підвищення просвітницького розвитку, освітнього та культурного рівня мешканців.

Організатор фестивалю – громадський діяч Люба Хомчак, співорганізатори – Львівська обласна державна адміністрація, Миколаївська районна державна адміністрація, Миколаївська районна рада, Миколаївська міська рада.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*