“Книжкова сотня” допомагає пораненим в АТО

У Військово-медичному клінічному центрі Західного Регіону тілесними травмами воїнів АТО займаються найкращі військово-медичні професіонали. Духовно ж підтримати військових у тривалому лікуванні взялись волонтери з “Книжкової сотні”.

Щотижня активісти-волонтери крокують містом тримаючи в руках наповнені книжками та журналами коробки. Більшість поранених з радістю беруть в них літературу. Особливою популярністю, зазначають волонтери, користується сучасна Українська проза. Також добре читають журнали, які розповідають про мисливство та рибалку. Окремо читають про автомобілі. В кожній палаті їх зустрічають з усмішками.

Активісти “книжкової сотні” не лише приносять ту літературу, яку мають в наявності, але й ретельно вивчають запити своїх читачів. За замовленням поранених бійців вони вишукують та приносять бажані книжки.

“Літературу до нас приносять прості люди, – розповідає очільник “книжкової сотні” Наталка Швагуляк. – Дещо купуємо за пожертви підприємців та митців. Дещо нам безкоштовно, або за символічну плату передають бібліотеки та видавництва. І доки є таки добродії, нашим солдатам не доведеться нудьгувати.”

Всі книжки передаються бійцям безкоштовно. А щоб література не була використана в комерційних цілях кожен том проштамповується спеціальною печаткою сотні. Стати волонтером цієї організації просто. Варто лише знайти їх сторінку у мережі “Фейсбук”. Отже якщо в когось дома є цікаві книжки, які вже прочитані, не поспішайте здавати їх на макулатуру. Несіть їх у “Книжкову сотню”! Хтозна, можливо саме ваша книжка дозволить загоїти як фізичні так і душевні рани наших захисників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*