«Книжка – це дуже класний спосіб для комунікації», – учасник Дитячого Форуму Максим Дзюбан

У межах цьогорічного Дитячого Форуму очікують приблизно 15 тисяч відвідувачів: діти, батьки, вихователі, бібліотекарі та інші шанувальники книги. Серед учасників – переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія». Про це йшлося сьогодні, 7 травня, під час прес-конференції напередодні проведення події.

«У бібліотеку мене записала мама з бабусею. Я добре пам’ятаю, як я вже сам почав ходити туди і міг самостійно обирати книжки. До четвертого класу я перечитав вже всі книжки, які були для дітей до 5-го класу. Я не рахую скільки книжок я прочитав. Книжка – це дуже класний спосіб для комунікації», – розповів переможець «Книгоманії» Максим Дзюбан.

«Читаю я з раннього дитинства. Як і більшість дітей у бібліотеку мене привела мама. Я досі пам’ятаю як зі свого низького зросту піднімала очі вгору до високих полиць, тягнулася, і показувала пальчиком на одну з книжок. Свою відраду, гордість я знаходила в книжках. Останнім часом читаю неймовірно багато. Стараюся виконати новий рекорд – читати по книзі в день. Сьомий клас закінчую із гідно підтриманою планкою», – розповіла переможець «Книгоманії» Соломія Стрельбицька.

Про свої досягнення і захоплення Соломія та Максим, а також інші книголюби – переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з Львівської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської Рівненської, Харківської, Херсонської, Чернігівської та Чернівецької областей, а такожж районних та міських етапів конкурсу з Львівщини поділяться із учасниками та гостями Дитячого Форуму.

Зазначимо, що Дитячий Форум триватиме чотири дні, з 10 до 13 травня, та обєднає понад 1200 заходів на 8 тематичних просторах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*