“Книга “Червоний Голодомор” – це ще один шанс донести до усього цивілізованого світу усе те, що пережили українці”, – Оксана Стоколос-Ворончук

Сьогодні, 20 вересня, заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук зустрілася із з польсько-американським істориком, письменницею і журналісткою Енн Епллбом, яка перебуває на Львівщині в межах 25 Book Forum.

Під час зустрічі порушили питання відновлення історичної правди в літературі та становлення Незалежності України, а також обмінялися думками щодо нової книги письменниці «Червоний Голодомор: Сталінська війна в Україні».

«Надзвичайно важливо для нас відчувати підтримку і розуміння, в той час, коли на Сході країни триває війна. Ваша наполеглива, ретельна праця в архівах щодо дослідження геноциду українського народу справді викликає здивування та пошану. Україна довгий час перебвала під тиском Росії, тож ваша книга – це ще один шанс донести до усього цивілізованого світу усе те, що пережили українці», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук

Енн Епллбом, зі свого боку, відзначила великі зміни, що відбуваються в Україні та наголосила на важливій ролі молоді у подальших зрушеннях.

«Від часу останнього мого перебування на Львівщині відбулися величезні зміни. Ураїнцям, певна річ, здається, що ці зміни впроваджують вкрай повільно, але з боку все виглядає інакше. Можу лише порадіти за Україну, що такі зміни є. У моїй книжці історія, яку ви добре знаєте, подана дещо по-іншому, тож маю надію, що вона буде цікавою для українського читача», – розповіла Енн Епллбом.

Під час розмови сторони зійшлися на доцільності розповсюдити книгу у мережі бібліотек Львівщини, а також доставити книгу у зону ООС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*