КМУ виділить 1,57 млрд грн на компенсацію 20-40% вартості негазових котлів та утеплення житла для населення

 «Ощадбанк» укладає договір з людиною, яка прийшла і звернулася для оплати конкретних будівельних матеріалів або пунктів обліку теплової енергії. Держенергоефективності (Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження – УНІАН), отримавши відповідні документи, направляє на конкретний рахунок людини, яка відкрила його в «Ощадбанку», 20% або 30% (якщо рахунок належить індивідуальній особі), або 40%, якщо це ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – УНІАН), яке взяло кредит на термомодернізацію», – сказав Зубко.

При цьому обсяг коштів, які виділяє уряд безпосередньо, становить 343,5 млн грн, з яких 198 млн грн буде використано на потреби ОСББ, 97,9 млн грн – на утеплення індивідуальних будинків і решту 47,6 млн грн – на купівлю негазових котлів.

Додаткові 1,23 млрд грн є коштами банків, які беруть участь у програмі, серед яких державні «Ощадбанк» та «Укрексімбанк», а також «Укргазбанк».

Розподіл коштів відбуватиметься з урахуванням обмеження, встановленого на рівні 10 тис. грн на індивідуальний будинок і таку ж суму на одну квартиру в разі ОСББ. Водночас, власники квартир у будинках, на базі яких не створені ОСББ, не зможуть скористатися цією програмою підвищення енергоефективності.

За словами Зубка, значний обсяг коштів, виділених на програму, простимулює українську економіку і завантажить потужності підприємств, зайнятих у сфері будівництва та енергоефективності.

«Це залучення нашої робочої сили, наших будівельних матеріалів, наших заводів, які виробляють будівельні матеріали, тому що практично 90% з них виробляються в Україні», – сказав глава Мінрегіону.

Детальніше читайте на УНІАН:http://economics.unian.ua/soc/1065096-kabmin-dopomoje-ukrajintsyam-groshima-na-uteplennya-budinkiv-ta-kupivlyu-negazovih-kotliv.html

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*