Кінні прогулянки, майстер-класи та англомовне середовище – на Львівщині стартує «Тиждень без планшета»

З 17 по 23 липня на території навчально-тренувального комплексу «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ триватиме наметовий табір для підлітків “Тиждень без планшета”.

Про це у вівторок, 4 липня, повідомив під час прес-конференції начальник відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації Юрій Горун.

Організовує захід ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації у межах обласної програми “Молодь Львівщини” на 2016-2020 роки.

До участі у таборі запрошуються усіх охочих віком від 14 до 16 роківі з районів Львівської області, зокрема Пустомитівського, Бродівського, Буського, Городоцького, Золочівського, Жидачівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Перемишлянського, Радехівського, Яворівського.

“Пріоритет надається дітям з сільської місцевості, дітям учасників АТО, дітям з тимчасово окупованих територій”, – зазначила голова ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» Наталія Проць.

У програмі табору – кінні прогулянки, екскурсії, фінансові ігри, майстер-класи із володіння зброєю, основ виживання та надання першої медичної допомоги, а також ще багато всього цікавого.

Родзинкою є англомовний клуб з носієм мови – волонтером Корпусу миру.

“Участь у таборі підтвердило понад 40 учасників. Зазначимо, що кількість місць обмежена. Участь у таборі безкоштовна, а заявки можна подавати до 10 липня”, – повідомив Юрій Горун.

За детальною інформацією можна звернутися за телефоном: 0679390315, Ярина Гаєцька-Колотило.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*