Кількість обласних програм зростає, але їхня ефективність зменшується, – Олег Демків

Plategki_Dengi1

«Це дуже болюче питання, болюча проблема», – сказав директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків на засіданні сесії Львівської обласної ради, відповідаючи на питання депутатів щодо виконання програм.

За його словами, на цей рік заплановано 49 програм, тобто їхня кількість зростає і це, на  думку директора департаменту, не на користь.

«Я не особливо вірю, що ми зуміємо ефективно виконати програми. Не роблять реформи наприкінці каденції (ред, – Львівської обласної ради), а на початку. Так прийнято на всіх рівнях і в усіх гілках влади», – прокоментував Олег Демків.

Також, під час розгляду питання «Про обласний бюджет Львівської області на 2014 рік» Олег Демків повідомив, що станом на 8 лютого на Львівщині затверджено 20 з 29 бюджетів районів та міст обласного значення. Щодо бюджетів сіл, селищ та міст, то затверджено 25 із 75.

А загалом по Україні не прийнято 4 обласних бюджети, серед яких наразі й Львівщина.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*