Кількість госпіталізованих через отруєння у Львові сягнула 52 осіб

Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації повідомляє, що впродовж 12 – 15 травня в комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня” з діагнозом харчова токсикоінфекція та гостра кишкова інфекція госпіталізовано 52 осіб, з них 4-ро дітей до 18 років.

Станом на 07:30 15 травня сімох осіб виписано додому на їх вимогу. В стаціонарі залишається 45 пацієнтів, з них 4-ро дітей. Стан вісьмох хворих наближений до задовільного, решти – середньої важкості.

При зборі епіданамнезу встановлено, що всі хворі відвідали ресторацію «Театр Пива «Правда» 10-12 травня. Споживали кури-гриль, картоплю по-домашньому, страви з риби та страви з заварним кремом.

Проведені дослідження імунохроматографічним методом (експрес) для виявлення адено-рота вірусів та сальмонельозу в біоматеріалі хворих. Результати тестів у 8 осіб на сальмонельоз виявилися позитивні.

Триває комплекс лікувально-діагностичних міроприємств. Хворим надається допомога відповідно до протоколів МОЗ України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*