Кілька фактів з передової, що спростовують «фейки» антиукраїнської пропаганди

Напевно кожен мешканець України чи то з екрану телевізора, чи то просто на вулиці бачив, як нібито солдатські матері влаштовують пікети біля військових частин. Незалежно від регіону гасло одне – поверніть наших дітей з передової. Мовляв, вони там стоять без зброї в чистому полі, не мають де зігрітись… а позаду них розташовані українські загороджувальні загони, які не дають хлопцям повернутись до дому.

Як правило на передовій, таке поняття, як мобільний зв’язок – відсутнє. Тому батьки надивившись різноманітних сюжетів то ТВ вірять в подібні нісенітниці. Щоб проянити, що ж робиться власне там, де проходить зараз лінія оборони, які хлопці і з яким настроєм там стоять журналісти передової інформаційної групи виїхали на один з найдальших Українських блоків.

Перше, що кидається в очі, це великий Державний Прапор України, який гордо майорить посеред дороги. Це перший прапор нашої держави зі сторони сепаратистів. Адже там далі лише окупована Україна. Не будемо описувати кількість укриттів, та бойової техніки. Зрозуміло, що це життя наших воїнів. Звісно, вони тут є. І навіть більше ніж очікувалося. Блокпост не кинутий сам на сам з ворогом. При необхідності він отримає потужну вогневу підтримку з сусідніх підрозділів.

Тут немає мобільного зв’язку, точніше він з’являється за кілька хвили до обстрілу. Таким чином російські спец служби радіоелектронної боротьби намагаються вирахувати місця скупчення активних мобільних терміналів, і само собою наших вогневих позицій та укриттів. Власне тому, хлопці і вимикають свої мобілки. Однак військовий зв’язок в них є і чітко працює. Правдами і не правдами командуванню вдалось забезпечити наших воїнів захищеними від прослуховування та ураження радіостанціями.

Звичайно побут тут далекий від санаторно-курортного… Однак у хлопців вириті землянки, які обігріваються пічками. Є чималі запаси дров, води, продуктів і само собою боєприпасів.

Та головне все ж таки тут люди. На блокпості, де довелось побувати передовій інформаційній групі стоять військовослужбовці різного віку, однак всі як один мають чітку і рішучу позицію – «жодного кроку назад».

– Це все брехня, що ми хочемо втікти а нас не пускають, – розповів один з бійців. – Причому відверта і нагла. Ми в АТО вже кілька місяців. Звичайно хочеться і до дому і відпочити. Але щоб ми покинули наші позиції – ніколи!

За інформацією «Передової інформаційної групи» Тарас Грень

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*