Керівництво ЛОДА повторно здійснить об’їзд районів області

Про результати об’їздів територій області, які у квітні у рамках проведення місячника благоустрою здійснив голова ЛОДА Олег Синютка разом зі заступниками, йшлося у вівторок, 17 травня, під час наради із очільниками райдержадміністрацій та міст обласного значення.

Нагадаємо, що під час об’їздів керівники Львівщини особливу увагу звертали на обсяги та якість виконання робіт з підготовки до Великодніх свят у районах, зокрема приведення до ладу населених пунктів та доріг.

Як повідомив на нараді в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук, аутсайдерами на сьогодні є Радехівський, Перемишлянський, Золочівський, Пустомитівський райони, а також міста Дрогобич і Стебник.

Зокрема, найбільше скарг щодо незадовільного стану узбіч доріг та зупинок міського транспорту висловили представникам Радехівського та Пустомитівського районів. Також відзначили на нараді незадовільний стан із наявністю стихійних сміттєзвалищ та засмічення узбіч  у  Пустомитівському районі та містах Дрогобич і Стебник. Що ж до стану об’єктів громадського простору, зокрема дитячих майданчиків, огорож та фасадів, критичною є ситуація на Золочівщині.

У зв’язку із не надто оптимістичною ситуацією у районах до Зелених свят керівництво Львівщини планує повторно здійснити об’їзд районів області.  Окрім того, уже від сьогодні рейдові групи у складі представників департаментів екології та природних ресурсів і розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, а також екологічної інспекції перевірятимуть дотримання благоустрою, чистоти та ремонту в районах Львівської області.

За словами заступника голови ЛОДА Ірини Гримак, особливу увагу під час об’їздів приділятимуть не лише сміттєзвалищам, але й об’єктам громадського простору, зокрема облаштуванню дитячих майданчиків.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*