Керівництво ЛОДА перевірило готовність районів до Великодніх свят

У четвер, 28 квітня, у рамках проведення на Львівщині місячника благоустрою, голова Львівської облдержадміністрації разом зі заступниками здійснили спільний об’їзд територій усіх районів області. Мета поїздки – перевірити обсяги та якість виконання робіт з підготовки до Великодніх свят у районах, зокрема приведення до ладу населених пунктів та доріг.

За словами керівника апарату Львівської облдержадміністрації–заступника голови ЛОДА Маріанни Вільшинської, у кожному населеному пункті вже провели роботи з упорядкування та благоустрою парків, скверів, придорожніх кюветів, розчистки русел та берегів річок, каналів, джерел, водойм, ліквідували сміттєзвалища, а також висадили нові дерева та кущі.

“У порівнянні з минулим роком, значно покращився стан благоустрою усіх населених пунктів – суттєво зменшилась кількість стихійних сміттєзвалищ, прибрані кладовища, сквери та міські парки”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

На думку Маріанни Вільшинської, неабияким позитивом є те, що до прибирання долучаються небайдужі громадяни – приводять до ладу території біля під’їздів та приватних будинків, висаджують квіти, дерева й кущі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*