Керівники аграрних підприємств області взяли участь у конференції «Bio Energy Day Львів»

Департамент агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації у партнерстві з Клубом енергетики провів конференцію з питань біогазу та біомаси для енергетичних цілей «Bio Energy Day Львів».

Серед учасників конференції – керівники аграрних підприємств, промислових підприємств – виробників технічних засобів для отримання енергії із біомаси, фінансових установ,консалтингових та інжинірингових компаній, експерти енергетичної галузі.

Відтак, а межах заходу учасники порушили актуальні питання добування та використання енергії із біомаси.

«Частка виробництва енергії із альтернативних джерел постійно зростає. Львівщина має хороший природній потенціал для виробництва біомаси. Це сільськогосподарські  угіддя, а їх понад 1,2 млн га, достатня кількість опадів,  сонячного світла та тепла. Побічна продукція та відходи біосировини утворені  в процесі виробництва сільськогосподарської продукції і продуктів харчування це величезний ресурс для виробництва енергії. За попередніми оцінками прирівнюється до 0,9 – 1,0 млрд. м куб газу», – зазначив начальник управління сталого розвитку, інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Ігор Вус.

«Проте є брак знань і досвіду.  Вважаю, що сьогоднішній захід дасть додатковий імпульс для розвитку проектів по видобуванню  енергії з альтернативних джерел на підприємствах Львівщини, і це дозволить їм знизити енерговитрати, підвищити конкурентоспроможність, а також сприятиме розвитку економіки регіону, поліпшенню стану довкілля та підвищенню енергетичної незалежності України», – додав Ігор Вус.

Основними темами конференції стали проблеми та перспективи розвитку біонергетики в Україні, юридичні аспекти реалізації проектів з біоенергетики, швидкоокупні проекти з продажу теплової енергії з біопалива та перспективи розвитку біогазових установок для малих та середніх підприємств.

Спікерами Bio Energy Conference виступили Ігор Чабанов, директор з виробництва та продажів «Первомайськдизельмаш», Олександр Підодня, власник «Агропроменерго», Віктор Бобровський, власник СКБ «Ватра» та Олександр Павловський, керуючий партнер «Інвестиційний фонд відновлюваної енергетики».

Модерував захід Андрій Костриця, Президент Клубу енергетики.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*