Керівників підприємств області запрошують до участі у виставці China Internаtional Import Expo

5-10 листопада в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo. Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА захід відбудеться за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 року та В2В сесії з китайськими компаніями.

Організатори заходу –  Торгово-промислова палата України та Китайський комітет з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по усьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тисяч компаній.

Участь компанії в China International Import Expo:

– сприятиме в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю. Уряд Китаю розглядає учасників виставки як потенційних постачальників продукції на ринок країни;

– забезпечить присутність компанії в інформаційному полі китайського ринку завдяки активній рекламній кампанії та адміністративному впливу, інформація про учасників Експо розповсюджується по всій країні;

– надасть можливість оцінити потенціал ринку та можливості компанії на одному з найбільших ринків світу;

– стане місцем зустрічі з партнерами в Китаї та початком експорту.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату можна звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України – Андрія Голято: +380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com.

Зазначимо, що торік понад 3 600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на Експо, понад 400 тисяч осіб відвідали захід.

Довідково

У 2019 році національні стенди формуються в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина. Вартість участі складає:

– 3 000 доларів США за 9 кв.м стандартно обладнаний стенд;

– 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м)

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*