Керівник “Укрзалізниці” з робочим візитом відвідає Львівщину

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перебуваючи у відрядженні в Києві, зустрівся із головою правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцехом Балчуном. Сторони обговорили питання роботи регіональної філії “Львівська залізниця”, проблематику відсутності вагонів, ситуації навколо Львівського локомотиворемонтного заводу.

Під час зустрічі Войцех Балчун зазначив, що Львівська область є важливим регіоном для фінансування і розвитку потужностей української залізниці, наголосивши, що іноземні інвестиції у цій галузі, під час розгляду інвестування, скеровуватимуться і на Львівщину.

За підсумками перемовин досягнуто домовленості, що в середині жовтня на Львівщині відбудеться робоча зустріч фахівців залізничного транспорту щодо розвитку галузі. У тому числі відбудеться інспектування ходу будівництва Бескидського тунелю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*