Керівник області нагородив працівників Львівського бронетанкового заводу

У п’ятницю, 11 вересня, з нагоди Дня танкіста голова облдержадміністрації Олег Синютка вручив відзнаки працівникам Львівського бронетанкового заводу. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань з виготовлення, ремонту і відновлення бронетанкової, військової автомобільної техніки керівник області нагородив їх Почесними грамотами облдержадміністрації.

Голова ОДА подякував працівникам заводу за міцну броню та якісно спроектовані фортифікаційні споруди, будівництво яких Львівщина завершила у Луганській області. “Кілька тижнів тому в укріплення наших військових потрапив ворожий снаряд, проте воно було на стільки міцним, що хлопці навіть контузії не отримали, – зазначив він. – Тому ваша праця надзвичайно потрібна українській армії. І це по-справжньому розумієш, тільки тоді, коли перебуваєш на війні”.

Олег Синютка також наголосив, що Українські Збройні Сили вкрай потребують бронетехніки, котра дозволяє протистояти ворогу і рятує життя. “Під час бойових дій на Сході України область втратила вже 192 найкращих воїна. Але, якби не бронетехніка, відремонтована вами, то цих смертей могло би бути набагато більше. Якби не ви, то російський загарбник міг бути вже на Дністрі чи Збручі”, – сказав, звертаючись до працівників заводу, голова ОДА.

“У вашій фаховості немає жодних сумнівів, як і у тому, що окупант зникне з нашої землі. І я переконаний, що разом ми захистимо Українську державу”, – додав Олег Синютка.

Зазначимо, що робітники заводу з нагоди Дня танкіста також отримали відзнаки й від Державного концерну “Укроборонпром”, які вручив заступник генерального директора оборонного підприємства Артур Херувімов.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*