Керівник Львівщини звернувся до профільного міністра щодо критичної ситуації, яка склалась у вугільній галузі області

DSC_9525

Т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський звернувся до Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана щодо виділення коштів ДП «Львіввугілля».

«На сьогодні у вугільній галузі Львівщини склалась критична ситуація у зв’язку із зупинкою роботи збагачувальної фабрики ПАТ «Львівська вугільна компанія» з 22.08.2014. На підприємстві існує заборгованість з виплати заробітної плати в сумі біля 10 млн. гривень,» – йдеться у листі очільника Львівщини до міністра. 

Зупинка роботи збагачувальної фабрики привела до зупинки переробки вугілля та відвантаження його на теплові електростанції. Єдиним джерелом надходження коштів для ПАТ «Львівська вугільна компанія» є збагачення вугілля для ДП «Львіввугілля». Завдяки стабілізації роботи ДП «Львіввугілля» та збільшення відвантаження товарної вугільної продукції на ДП «Вугілля України» підприємство має зароблених і неоплачених коштів у сумі 59 млн. гривень.

«З метою стабілізації роботи підприємств вугільної галузі області і зняття соціальної напруги в регіоні, просимо Вас доручити ДП «Вугілля України» виділити для ДП «Львіввугілля» кошти», –  додає Юрій Турянський у листі до міністра Юрія Продана.

Необхідна сума:

– 3,7 млн.грн. – як оплату для ПАТ «Львівська вугільна компанія» за послуги зі збагачення вугілля за серпень;

– 2,9 млн.грн. – як оплату за послуги зі збагачення вугілля у вересні;

– 10,2 млн.грн. – для погашення заборгованості ДП «Львіввугілля» за спожиту у серпні електроенергію;

– 20 млн.грн. – як перший транш для введення в дію лави № 134 шахти «Степова».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*