Керівник Львівщини зустрівся із родичами воїнів 24-ї механізованої бригади

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся зі сім’ями військових, які перебувають у зоні АТО у складі 24-ї механізованої бригади.

Родичі бійців переживають через, на їхню думку, несвоєчасне повернення додому призваних під час другої хвилі мобілізації синів і чоловіків. Мовляв, у випадку затримки проведення демобілізації їхні чоловіки втратять свої робочі місця.

Олег Синютка, вислухавши доводи, запевнив присутніх у тому, що ротація призваних у другій хвилі мобілізації відбуватиметься за рахунок військовозобов’язаних, призваних під час четвертої хвилі мобілізації.

“Вони пройшли практично весь курс навчання і готові до відправки, – сказав керівник Львівщини. – Ротацію замість ваших чоловіків проходитимуть ті, хто призваний у четвертій хвилі мобілізації”.

Також голова Львівської  ОДА наголосив, що відповідно до Указу Президента проведено демобілізацію і декілька тисяч львів’ян уже повернулися додому. На сьогодні триває робота щодо вирішення нагальних питань демобілізованих. Після завершення цього етапу Президент України підпише наступний Указ про демобілізацію і про ротацію військовослужбовців.

Олег Синютка також пообіцяв узяти на контроль кожен окремий випадок, що стосується збереження робочих місць за мобілізованими. Заодно закликав присутніх без зволікань звертатися для врегулювання ситуації до директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василя Мартиняка.

Окрім того, Олег Синютка пообіцяв з’ясувати ситуацію щодо Указу про демобілізацію в Міністерстві оборони України та Адміністрації Президента. І вже під час наступної зустрічі зі сім’ями військових 24-ї механізованої бригади, яку запланували провести 8 травня, повідомити результати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*