Керівник Львівщини перебував у зоні бойових дій Луганської області

Від початку тижня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка перебував у зоні бойових дій у Луганській області, де будують оборонні споруди.

Керівник Львівської ОДА зустрівся з підрядниками, які у складних умовах зводять укріплення для зміцнення позицій українських Збройних Сил. Під час спілкування Олег Синютка обговорив терміни постачання матеріалів та організацію співпраці з військовими. Будівельники запевнили, що жодних проблем немає та усі роботи завершать у заплановані терміни.

Зазначимо, що на території Луганської області збудують необхідну кількість “львівських фортець”. Ці інженерні споруди – комплекс типових укріплень для укриття військових і техніки з можливістю ведення вогню. Ще одна фортеця також з’явиться на військовому полігоні – її використовуватимуть для тренувань і навчань військових.

Нагадаємо, 13 травня Олег Синютка також узяв участь у робочій нараді голови Харківської ОДА Ігоря Райніна з очільниками районних адміністрацій, під час якої вирішено об’єднати зусилля областей задля єдності країни.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*