Керівник департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА розпочала виїзні наради у райони області

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлія Шопська розпочала виїзні наради у райони області. Відтак, цього тижня,керівник департаменту спільно з начальником відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин Тетяною Борушок здійснили виїзд у Пустомитівський район. Там провели спільну зустріч-нараду з керівниками господарств району  та обговорили питання їх діяльності.

Серед відвіданих підприємств – фермерські господарства «Малинівка», «Агротем», «Мандзюк і К», «Загірянське», «Західний равлик», ТзОВ «Карпатський Водограй».

– ФГ  «Малинівка» – знаходиться в с. Містки та займається вирощуванням зернових, технічних культур, картоплі та овочів на загальній  площі землі – 191га, в тому числі  60 га – пшениця озима, 25 га – пшениця яра, 15 га – гречка, 25 га – соя, 60 га – картопля, 6 га – овочі. На території господарства є картопле та овочесховища місткістю  1000 тон.

– ФГ «Агротем» – знаходиться на території с. Селисько. Господарство зареєстроване у 2014 році, але його впевнено можна назвати успішним. Господарство вирощує зернові, технічні культури, картоплю та овочі, а також займається розведенням ВРХ молочного напрямку продуктивності. На території ФГ «Агротем» знаходиться цех з переробки молока, який реалізує свою продукцію через ТМ «Львівська сироварня «Джерсей»». В асортименті як молоді сири: «Писанка», «Прем’єра», «Грушка», «Швейк», «Батяр» так і витримані сири: «Золоте руно», «Янош», «Том», «Еней». Також, тут виробляється сир з блакитною цвіллю «Волошка».

– ФГ «Мандзюк і К» – знаходиться в с. Поршна та займається вирощуванням зернових, технічних культур, картоплі та овочів на загальній площі землі – 122 га , в тому числі: 45 га – пшениця озима, 15 га – овес, 10 га – гречка, 30 га – соя, 17 га – ріпак озимий, 15 га – картопля. На території господарства є картопле та овочесховища місткістю 200 тон.

– ТзОВ «Карпатський Водограй» – знаходиться безпосередньо в м. Пустомити та займається розведенням прісноводних риб: судак, білий амур, щука, товстолобик, короп. Товариство має статус племінного репродуктора з розведення риб породи амурський сазан та працює на відновлення осетрових, а саме –  дністровської стерляді. Загальна площа водного дзеркала 136,5 га.

– ФГ «Загірянське» – знаходиться в с. Загір’я та займається вирощуванням зернових, технічних культур, картоплі та овочів на загальній площі землі – 287 га , в тому числі: 105 га – пшениця озима, 20 га – ячмінь озимий, 40 га – ячмінь ярий,  50 га – соя, 50 га – ріпак ярий, 21 га – картопля, 1 га – овочі.

– ФГ «Західний равлик» – знаходиться в с. Солонка та активно займається вирощуванням і  розведенням їстівних равликів виду HELIX Pomatia, Aspersa Maxima, Muller, які є делікатесами. Господарство також проводить навчання для початківців та новостворених господарств, які бажають займатись такою ж діяльністю. Тут також можна замовити дегустацію та посмакувати власноруч виробленою продукцією. Також, господарство почало розводити їстівних змій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*