Кампанія декларування – 2020: сплачуємо податкові зобов’язання до 30 вересня

Турківська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертають увагу громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, що граничний термін сплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 30 вересня 2020 року.

Такий термін встановлено Законом України від 17 березня 2020 року №533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

У разі не сплати платником податків узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України, застосовується штраф:

– при затримці сплати до 30  календарних днів – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

– при затримці більше 30 календарних днів – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Після спливу встановлених Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*