Кадастрові реєстратори оцифрували понад 800 тисяч поземельних книг

У Львівській області державні кадастрові реєстратори перевели у електронний формат 804 313 поземельних книг, що становить 97 % від зареєстрованих земельних ділянок. Про це повідомляють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

Найбільше відомостей про зареєстровані земельні ділянки оцифрували у Кам`янко-Бузькому – 100%, Пустомитівському – 99%, Бродівському – 97%, Перемишлянському – 96% територіальних підрозділах Держгеокадастру. Ще у шести районах та шести містах Львівщини цей показник перевищує 90%.

“Внесення відомостей до Державного земельного кадастру проводиться безоплатно та без участі громадян. Переведення поземельних книг у електронний формат зробить доступнішими адмінпослуги в он-лайн режимі”, – відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*