Кадастрові реєстратори Львівщини зареєстрували понад 80 тисяч земельних ділянок з початку року

Упродовж 2020 року державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували 81 701 земельну ділянку в Національній кадастровій системі.

Як зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький, майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру. З цієї кількості, лише впродовж останнього місяця,  зареєстрували 11307 земельних ділянок.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється працівниками постійно. Це забезпечує якісне та оперативне надання послуг громадянам, мінімізує кількість контактів з чиновниками, сприяє встановленню прозорих земельних відносин в Україні», – зазначив Андрій Кавецький.

Загалом, цьогоріч до територіальних органів Львівської області надійшло понад 133599  заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 132243 заяв, або 99% від їх загальної кількості. Також внесли 52 відомості про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Окрім цього, однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, від початку року, опрацювали понад 41 тисячу заяв про видачу таких витягів. З них майже 6 тис заяв опрацювали впродовж останнього місяця.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*