КАБМІН ПІДТРИМАВ БОЙКІВСЬКІ ФЕСТИНИ

У КАБМІНІ

19 липня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення «Про підготовку та проведення Шостих всесвітніх бойківських фестин».

Рішення передбачає утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення фестин на чолі з міністром культури України Євгеном Нищуком та зобов’язує міністерства, інші центральні та місцеві органи влади забезпечити виконання плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевого бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Рішення прийнято завдяки наполегливості та ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, голови товариства «Боківщина ХХІ століття», заслуженого працівника культури України Петра Косачевича та за підтримки першого віце-прем’єра-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, народного депутата України Андрія Лопушанського і вихідця з Турківщини Володимира Будза.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*