Кабінет Міністрів України затвердив порядок повернення грантових коштів Європейського Союзу

17 червня Кабінет Міністрів України затвердив розроблений Міністерством фінансів порядок повернення неналежно витрачених коштів та невикористаної частини гранту Європейського Союзу, що надаються для реалізації проєктів у рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014 – 2020.

Про це повідомив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Роман Шепеляк.

Окрім того, він зазначив, що відсутність механізму виконання зобов’язань для повернення грантових коштів мала негативний вплив на імідж України, як учасника ППС ЄІС.

«Попри те, що це вже третій період впровадження цього інструменту допомоги Європейської Комісії (2004-2006, 2007-2013, 2014-2020), проєкт Порядку повернення неналежно використаних/невикористаних коштів розроблено і подано на розгляд Уряду вперше. Проєкт постанови, яка визначає порядок повернення коштів в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014 – 2020, був розроблений Міністерством фінансів на виконання положень Порядку функціонування національної системи управління та контролю за виконанням ППС ЄІС 2014-2020, затвердженого постановою КМУ від 11.07.2018 № 554 «Про запровадження національної системи управління та контролю за виконанням спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014 – 2020», –  наголосив директор департаменту.

Ознайомитися з вищезазначеною Постановою можна за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*