Оголошення

До відома підприємців

Україна має великий, але досі нереалізований потенціал для залучення інвестицій. І хоча підприємці часто відчувають брак фінансових ресурсів для розвитку своїх проектів, в той же час, банкіри та інвестори відчувають дефіцит хороших проектів для вкладання коштів.

24-25 травня 2012 у Львові за підтримки Львівської облдержадміністрації проходитиме Міжнародний Форум Інвестицій та Інновацій «Інвестиції, технології, розвиток», метою якого є об’єднання зусиль підприємців та експертів з можливостями, знаннями і досвідом банкірів та інвесторів задля успішної реалізації інноваційних технологій та інвестиційних проектів.

В рамках Форуму буде проведено 3 конференції:

Конференція: «Ідеї, інновації, дослідження для розвитку  технологій,  бізнесу, регіону»

Конференція:  «Фінанси та інвестиції в Україні.  Чого очікувати»

Форум ІТ стартапів: «Побудова успішних бізнес-моделей на  ринках, що розвиваються»

Серед доповідачів Форуму Володимир Лавренчук, голова правління Райффайзен Банку Аваль, Ігор Петрашко, керуючий директор ІК“Тройка Діалог”, Ігор Шумило, директор Генерального департаменту НБУ, доктор Юкка Віітанен, генеральний директор і партнер-засновник Hubconcepts, Олексій Скрипник, генеральний директор Eleks та інші відомі особистості в світі інновацій, ІТ технологій, фінансів та інвестицій.

Детальна інформація та реєстрація на веб-сторінці: www.iiif.com.ua

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*