Йосиф Ситник взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів

нарада правоохоронців 7.08 006

«Якщо б правоохоронні органи довели до завершення хоч одну гучну кримінальну справу, то тоді суспільство побачило б, що щось у цій державі змінюється. Наразі правоохоронці не можуть похвалитись своїм рейтингом довіри».

Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів у Прокуратурі Львівської області зазначив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник.

Сьогодні правоохоронні органи мають всі шанси збільшити до себе рівень довіри у суспільстві. Для цього, за словами Йосифа Ситника, правоохоронці повинні по-максимуму проявити свою ініціативу, здібності та компетентність.

Перший заступник голови ОДА порушив перед правоохоронцями ряд проблем з якими звертаються жителі Львівщини. Це продаж алкогольних напоїв у нічний час на території області, їхня якість; реєстрація переселенців (за неофіційними даними на території Львівщини є незареєстрованих 7 тис. переселенців); розкриття економічних злочинів, зокрема, рейдерських захоплень підприємств; забезпечення правоохоронців канцелярськими виробами, пальним та всіма іншими подібними речами, які є необхідними для належного виконання службових обов’язків.

Прокурор Львівської області Микола Гошовський під час виступу наголосив, що заради підняття довіри у суспільстві правоохоронні органи повинні очиститись. Додавши, що першочерговим кроком у цьому напрямку є боротьба з корупцією. «Кому не подобається працювати за таких обставин – хай іде в охоронні структури чи займається бізнесом», – наголосив Микола Гошовський.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*