Йосиф Ситник взяв участь у Ході вишиванок до 100-річчя ідеолога ОУН Михайла Палідовича-Карпатського

10606144_672746919474041_2371908020530269678_n

Як і 70  років тому ідеї Михайла Палідовича-Карпатського є актуальними. Особливо це стосується слів: «В сьогоднішній ситуації треба діяти негайно і рішуче… З’єднані в один бойовий моноліт – встоїмось», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник під час Ходи вишиванок у місті Миколаєві Львівської області.

Захід відбувався до 100-річчя з Дня народження ідеолога ОУН Михайла Палідовича-Карпатського.

Хода вишиванок розпочалась біля пам’ятника Степану Бандері. Виступаючи перед присутніми Йосиф Ситник закликав українців бути єдиними та солідарними у боротьбі з російським окупантом. «Не тішмо себе ілюзіями, що Росія зупиниться лише на Луганській та Донецькій області, – сказав Йосиф Ситник, – Вона не зупинилась на Кримі – не зупиниться і на Сході України. Всі наші сили повинні бути направлені на боротьбу за незалежність – хто молитвою, хто матеріально, а хто і словесною підтримкою.Щодо останнього, то цьому потрібно приділяти не менше уваги».

Перший заступник голови ОДА додав, що сьогодні в Галичині проросійськими силами активно пропагується ненависть до переселенців. «Багато із закинутої інформації, яку використовують за аргументи є надуманою. Часом можна почути одну і ту ж історію, але про різні населені пункти. Все робиться для того, щоб українці менше спілкувались, а відтак не долали свої історичні міфи. Сьогодні у нас є реальний шанс бути не лише єдиною країною, але й єдиною нацією. Не змарнуймо його», – наголосив Йосиф Ситник.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*