Йосиф Ситник привітав студентів «Львівської політехніки»

10639710_676982199050513_3283248264147929185_n

Понад 7400 першокурсниками цього року поповнився Національний університет «Львівська Політехніка». Перший заступник голови обласної державної адміністрації Йосиф Ситник взяв участь в урочистостях політехніки з нагоди початку нового навчального року.

«Львівська Політехніка» цьогоріч відзначає 170-річчя від свого заснування. Йосиф Ситник побажав студентам продовжувати славні традиції університету у царині науки та прояву патріотизму. «Львівська Політехніка, – продовжив Йосиф Ситник, – завжди була на передовій всіх новітніх українських революцій: починаючи від Революції на граніті і до Революції гідності. Під час зимових подій на Майдані наших студентів було стільки, що на своїх плакатах вони ідентифікували себе вже не за назвою вузу, а за навчально-науковими інститутами у яких навчаються. Щоб ті, жертви, які ми заплатили і продовжуємо платити за право жити у незалежній Україні не були марними – ви повинні вчитись не лише за себе, але й за тих 20-річних хлопців, яких вже ніколи не буде з нами».

Перший заступник голови ОДА побажав студентам досягати своїх звершень незважаючи на всі перешкоди, які будуть на їхньому життєвому шляху. Сила волі та дух дозволить досягти поставлених висот.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*