Йосиф Ситник привітав делегатів Всеукраїнського з’їзду Товариств політичних в’язнів і репресованих з нагоди 25-річчя від заснування

1

Делегати обласних Товариства політичних в’язнів і репресованих розпочали у Львові Всеукраїнський з’їзд з нагоди 25-річчя від дня заснування. Із вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник, який зачитав привітальне звернення від Президента України Петра Порошенка та т.в.о. голови ОДА Юрія Турянського.

Також Йосиф Ситник вручив окремим делегатам з’їзду подяки від ОДА за сумлінну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у розбудову Української держави. Зокрема, було відзначено: Ірину Сокульську, Іванну Корчинську, Антоніну Демицюк, Валентину Зайченко та Петра Гайованюка.

«Незламний дух та нескореність української нації в часи Радянського Союзу стали однією із основних причин розпаду цієї тоталітарної імперії», – сказав перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник. Як аргумент він навів той факт, що половина в’язнів радянських концтаборів були саме українці.

«Завдяки цій боротьбі ми і маємо сьогодні Україну. Ваші переконання були сильнішими за ризик бути звільненим з роботи, втратою близьких та друзів; за ризик бути вивезеним у Сибір. Прагнення жити у вільній країні серед вільних людей багато хто із вас ставив вище за власне життя. Ваша боротьба – це приклад для сьогоднішнього покоління», – зазначив Йосиф Ситник.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*