Йосиф Ситник провів особистий прийом громадян

1

Сьогодні, 15 серпня, під час особистого прийому громадян перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник заслухав прохання 14 мешканців області.

Зокрема до керівництва області звернулись мешканці Сколівського, Камянка-Бузького районів, м. Борислав, Винники, Великі Мости, та Львів.

Основні проблеми, з якими зверталися громадяни Львівщини, стосувалися здебільшого упорядкування екологічної зони гірничо-видобувної дільниці, виплати коштів за чоловіка, який загину в АТО, пропозиції щодо розвитку транспорту для інвалідів, виплати середнього заробітку мобілізованому чоловіку на авіаремонтному заводі, грошової компенсації пільг для дітей війни та  погашення кредиторської заборгованості по програмі придбання житла для інвалідів Великої Вітчизняної війни, виділення коштів на ремонт покрівлі в сільській школі та на будівництво церкви, а також клопотання щодо працевлаштування.

За результатами особистого прийому Йосиф Ситник доручив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації вжити заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань: «Ми повинні прислухатись до проблем мешканців області і надавати їм усю можливу допомогу та сприяння у вирішенні цих питань», – наголосив перший заступник голови ОДА.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*