Йосиф Ситник провів екстрене засідання щодо відключення електропостачання для КП «Бориславводоканал»

wY35XZwBzhk

Неприпустимим є при сьогоднішній військовій ситуації позбавляти населені пункти електроенергії, води та газу. Обласна державна адміністрація готуватиме відповідне розпорядження з приводу цього питання. Подібні «відключення від цивілізації» повинні бути лише за рішенням суду.

Про це зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник під час екстреного засідання щодо відключення електроенергії ПАТ «Львівобленерго» для КП «Бориславводоканал», споживачами якого є 40 тис. населення.

Секретар Бориславської міської ради та водночас в.о. міського голови Ігор Яворський під час засідання повідомив, що відключення електропостачання для підприємства відбулось у четвер, у другій половині дня. Відключення відбулось внаслідок боргу КП «Бориславводоканал», що становить 314 тис. грн. Попри офіційні запрошення, на засідання ніхто від «Львівобленерго» не прибув. Йосиф Ситник зазначив, що попередньо безпосередньо запрошував керівництво «Львівобенерго» на нараду. Таке ігнорування засідання є неприпустимим.

«При сьогоднішній температурі повітря на Львівщині, – зазначив Йосиф Ситник, – позбавлення населених пунктів води можна розцінювати як диверсію. Якщо підприємства мають борг, то давайте сідати за круглий стіл переговорів і вирішувати це питання.

У середині липня в обласній адміністрації були заслухані проблеми із подібною заборгованістю від представників всіх водоканалів області. Протокольним рішенням ми звернулись у Київ для надання дотацій для погашення різниці у тарифах, що дало б змогу значно погасити борги. Відповідно, кошти для погашення заборгованості КП «Бориславводоканал» надійшли б максимум до трьох тижнів. Можна було б цей борг також розтермінувати на певний визначений період та не створювати соціальної напруги серед споживачів даного підприємства».

Директор департаменту ЖКГ Андрій Ільків звернувся і наголосив, щоб у подальшому інформувати про подібні критичні ситуації у день їх настання, а то й випереджуючи їх. «Замовчування не вирішує проблеми – воно його поглиблює. Якщо б ви звернулись до нас одразу ж у четвер, а не в п’ятничний вечір – можливо б ця ситуація була вже неактуальною», – наголосив Андрій Ільків.

Також він  повідомив, що 314 тис. КП «Бориславводоканал» заборгував за місячне споживання електроенергії. Іншим підприємствам, зокрема які надають послуги водопостачання та водовідведення, до прикладу «Львівводоканал», можуть створювати і кілька мільйонні борги перед «Львівобленерго».

Проте, це не призводить до відключення електроенергії. «З іншими енергетиками, – наголосив Андрій Ільків, – не вдаються до таких вчинків, як з КП «Бориславводоканал». Тоді виникає питання: чому з’являється такі подвійні стандарти?».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*