Ймовірна причина загоряння звалища у Жидачеві – перевищення обсягів завезення сміття, – цивільний захист ЛОДА

Через припинення вивезення сміття на Грибовицьке звалище тверді побутові відходи зі Львова на сьогодні возять на районні та міські звалища області. Це стосується й міського звалища у Жидачеві, на якому вчора, 14 червня, загорілось сміття.

Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук.

“Фактично за десять днів, з 1 до 10 червня, на Жидачівське сміттєзвалище зі Львова вивезено 93 машини твердих побутових відходів, що становить майже 1000 тонн, – зазначив Олександр Харчук. – Не виключено, що власне перевищений обсяг завезеного сміття, яке прийняло міське звалище Жидачева, та яке належним чином не встигають утилізувати, могло стати однією із причин загоряння”.

Нагадаємо, що у зв’язку з екологічно небезпечною ситуацією та проведенням пошуково-рятувальних робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі, з 29 травня було припинено вивезення ТПВ на цей полігон.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*