Із червня “допорогові” закупівлі на Львівщині здійснюватимуть у системі “Prozorro”

Вже з червня розпорядники бюджетних коштів Львівщини здійснюватимуть закупівлі в електронній системі “Prozorro”. Йдеться про так звані “допорогові” закупівлі товарів та послуг, вартістю менше 200 тисяч гривень, а робіт – менше 1,5 мільйона гривень.

Завдання зареєструватися у цій електронній системі усім розпорядникам дав голова Львівської ОДА  Олег Синютка під час наради із головами райдержадміністрації та міст обласного значення у вівторок, 17 травня. В цій нараді взяв участь голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Керівник області висловив незадоволення роботою із реєстрації на електронних майданчиках “Prozorro”. Зокрема, станом на сьогодні рівень реєстрації органів місцевого самоврядування становить лише 68%. Значно кращий показник у структурних підрозділах РДА – 96%. Стовідсотково зареєструвались у системі розпорядники міст обласного значення.

Як розповів директор департаменту економічної політики ОДА Роман Филипів, на сьогодні діє 7 акредитованих електронних майданчиків. Право обрати будь-який з них належить виключно розпорядникам бюджетних коштів.

Він також додав, що у травні на Львівщині стартувала серія безкоштовних навчальних семінарів для замовників та учасників державних закупівель “ProZorro”. Такі семінари відбудуться у кожному районі для представників райдержадміністрацій та усіх об’єднаних територіальних громад, а також міських, сільських та селищних рад.

Нагадаємо, що у лютому 2015 року в пілотному режимі відкрилася платформа закупівель ProZorro, яку було розроблено разом із бізнесом, громадськими активістами, світовими експертами, недержавними організаціями із боротьби з корупцією та іншими активними учасниками процесу. Ця система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже існуючих постачальників до державних тендерів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*