Іван Собко взяв участь у засіданні госпітальної ради Львівського госпітального округу

16 жовтня у департаменті охорони здоров’я відбулось чергове засідання госпітальної ради Львівського госпітального округу.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко наголосив на необхідності забезпечення закладів охорони здоров’я належною матеріально-технічною базою.

“Попри всі труднощі, необхідно створити такі умови, щоб не відбувався відтік медичних кадрів за кордон, а ми були горді з того, що живемо у Львівській області”, – зазначив заступник.

Під час зустрічі т.в.о.заступника директора департаменту Андрій Васько презентував аналіз перспективної мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ) І-ІІ рівнів області, який був проведений Світовим Банком та USAID. Зокрема, говорили про критерії визначення мережі, зону доступності, наскільки лікарня працює в статусі лікарні інтенсивного лікування. А також обговорили моделювання варіантів вибору БЛІЛ у Львівському ГО.

Про головні функції НСЗУ та умови співпраці з ЗОЗ розповіла директор Західного регіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

«Головна функція – це стратегічні закупівлі, контрактування, контроль за виконанням умов договору з надавачами медичних послуг. На сьогоднішній день з восьми мільйонів законтрактованих закладів охорони здоров’я України – 2 мільйони у Львівській області. Стан автономізації закладів спеціалізованої допомоги у Львівській області становить 78,1%, що є дуже високим показником. Хочу відмітити, що пріоритетними напрямками на 2020 рік будуть: медична допомога при пологах та допомога новонародженим у неонатальному періоді, медична допомога при інфаркті міокарда та при гострому мозковому інсульті, а також рання діагностика найбільш поширених онкологічних захворювань».

Нагадаємо, госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я,сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*