Італійці планують збудувати на Львівщині сміттєпереробний завод

Італійська компанія CED ENGEGNERIA S.R.L.В має намір розпочати будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів на території Львівської області. Окрім утилізації сміття, сучасний завод вироблятиме теплову та електричну енергію.

Про це розповіла заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак. Зокрема, вона наголосила, що вже цієї п’ятниці, 11 вересня, голова облдержадміністрації Олег Синютка та керуючий директор іноземної компанії Луїджі Моро підпишуть відповідний протокол про наміри щодо співпраці у цьому питанні.

“Будівництво підприємства такого типу дозволить вирішити питання утилізації твердих побутових відходів, зменшення кількості сміттєзвалищ, в тому числі несанкціонованих. А це, безумовно, покращить екологічну ситуацію в області, створить нові робочі місця та забезпечить додаткові надходження до бюджету”, – розповіла Ірина Гримак.

Довідка:

CED ENGEGNERIA S.R.L. – італійська інженерна компанія з міжнародним п’ятдесятирічним досвідом проектування та будівництві цивільних і промислових підприємств.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*