Італійський інвестор планує відкрити на Львівщині агропромислове підприємство

У Радехівському районі створять українсько-італійське підприємство «HEMPLUS», що займатиметься вирощуванням та переробкою луб’яних культур. Загальний обсяг інвестицій – 15 млн євро.

Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського з президентом компанії “PV Services Srl.” Мікеле Джакалоне. Італійські гості після попередньої аналогічної зустрічі в листопаді минулого року вивчили ринок Львівщини та сформували бізнес-план.

Для вирощування луб’яних культур інвестори задіють 2 тис га землі в Радехівському районі. Рослини використовуватимуть у фармацевтичній, парфумерній галузях, для виробництва тканини, утеплювальних матеріалів, а також продуктів харчування.

Наприкінці зустрічі Ростислав Замлинський запевнив, що Львівщина – це безпечний регіон для ведення підприємницької діяльності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*